Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Υπηρεσία μεταφοράς Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση) | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο Παρατί βρίσκεται κοντά στην Εκκλησία της Παναγίας της Θεράπουσας που είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Το ξενοδοχείο απέχει σχεδόν 500 μέτρα από το Centro Histórico και 850 μέτρα από χώρους διασκέδασης όπως ΚουκΛοθέατρο. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο παρέχει εύκολη πρόσβαση στον Καταρράκτη Tobogã, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Η ΠαραΛία Jabaquara βρίσκεται επίσης 17 λεπτά με τα πόδια από το Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Paraty, 700 μέτρα από το κατάλυμα.
Τα δωμάτια του ξενώνα παρέχουν στους πελάτες τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, καθώς και ανέσεις, που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Κάθε πρωί προσφέρεται μπουφέ πρωινού, με διάφορες επιλογές. Μπορείτε να απολαύσετε βραζιλιάνικη κουζίνα στο Banana da Terra που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο στις 12:00. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο;
Οι πελάτες του τo Casa Manga Rosa Ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενώνας;
Ξενώνας προσφέρει Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.